Mama Gang +

Materstvo je to najkrajšie a najťažšie povolanie na svete. A mamy si zaslúžia zdroje a podporu, aby sa cítili silné, sebavedomé a seba vedomé v každodenných aj výnimočných situáciách. 


Po rokoch, ktoré sme strávili tvorbou podcastov sme sa rozhodli, že je čas na niečo väčšie. Chceme vytvoriť prvú platformu, ktorá spája obsah a odborníkov, ktorým dôverujete s komunitou podobne zmýšľajúcich a navzájom sa podporujúcich mám. 


Chceme zmeniť pravidlá hry. Chceme vytvoriť priestor, v ktorom podpora a súdržnosť je viac než návody a rady. Priestor, kde si budete môcť nájsť tipy na zvládanie emócií aj kamošky na kávu či beh. 

Veríme, že materstvo nie je súťaž, ale tímová hra. A hľadáme mamy, ktoré netúžia s nikým súťažiť. Tie, ktoré sú presvedčené, že dosť dobrá mama je viac ako dokonalá mama.

Sme Adel a Daška z Mama Gangu. A chceme, aby sa žiadna mama necítila v materstve osamelo. Samy to však nezvládneme. Poď s nami.

Ako Mama Gang + funguje? 

Mama Gang + spája tie najlepšie funkcionality zo sociálnych sietí a multimédií. Na jednom mieste tak môžeš mať verejné príspevky, skupinový či súkromný čet, podcast, webináre aj live podujatia.

 

Mama Gang + frčí na platforme Circle, ktorá je ako stvorená pre vytvorenie bezpečného priestoru pre zdieľanie, podporu a láskavosť. 

Mama Gang + viete používať pohodlne v telefóne prostredníctvom aplikácie Circle, ktorá funguje na iOS aj Android

 Komunitu vieš otvoriť aj v prehliadači na počítači či v telefóne. 

Čo v nej všetko nájdem?

V komunite nájdeš zdroje – od odporúčaní na knihy či kid-friendly reštaurácie až po detské psychologičky.

Poradňu s pediatričkou Denisou Jaššovou.

Raz mesačne v komunite nájdeš prémiový diel „Čau Daška, Čau Adel„. 

Webinár 7 vlastností emócií, ktoré vám uľahčia rodičovstvo.

V 2024 pribudne webinár o spoznávaní našich hodnôt a ich uplatnení vo výchove.

Audio záznamy z výcucov našich obľúbených kníh

Zoznamku, online aj offline eventy

Komunitu inšpiratívnych matiek pripravených spoločne hľadať odpovede

v podporných diskusiách na akúkoľvek tému

Špeciálne zľavy od našich partnerov pre členky komunity (napr MOE alebo Montemama)

V komunite nájdeš miestnosti s témami, ktoré my aj vy spoločne najviac riešime. Témy môjho sveta – mentálneho či fyzického zdravia, vzťahov, rastu a rozvoja sa striedajú s témami sveta našich detí. 

Od tehotenstva cez bábätká, výchovu a hranice až po pubertu. A nezabudli sme ani na praktické miestnosti ako bazár a zoznamka. 

Aké má komunita pravidlá?

To sú naše pravidlá v skratke. Každá z členiek bude povinná sa v komunite správať podľa tejto skrátenej verzie aj dlhšej verzie v dokumente Bezpečný priestor aj v našich Všeobecných obchodných podmienkach. 

Táto komunita nie je miestom pre nevyžiadané rady, súťaženie, nenávistné prejavy, dezinformácie či obhajobu psychického a fyzického násilia na deťoch (a dospelých).

Aká je cena?

Dôležitá poznámka: Platby predplatného prebiehajú prostredníctvom platobnej brány Stripe. Je to bezpečný spôsob platby predplatného, ktorý komunikuje priamo s vašou bankou. Pri platbe niektoré slovenské banky zobrazujú sumu 0.00 eur (napr. Slovenská sporiteľňa). Je to preto, že Stripe si najskôr overí vašu kartu „skúšobnou“ nulovou transakciou a následne potom, keď už má povolenie od banky, si stiahne sumu predplatného. Je to štandardný postup, ktorý však môže pôsobiť zmätočne, preto aktuálne komunikujeme so Circle aj Stripe o možnosti zmeny zobrazovania stiahnutej sumy priamo v prvom kroku. Ďakujeme za pochopenie. A&D

Sme Adel a Daška z Mama Gangu. A chceme, aby sa žiadna mama necítila v materstve osamelo. Samy to však nezvládneme. Poď s nami.